O NAS

Firma Hirsch-Pol z siedzibą w Osielsku od 2001 roku zajmuje się produkcją zabawek edukacyjnych, które są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Naszym pierwszym produktem, który trafił do Klientów był komplet farbek "Wesołe Żelki", który od razu zdobył dużą popularność wśród nabywców i do tej pory cieszy się ich dużym zainteresowaniem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy nowe produkty na rynek, tzn. malowanki, mozaiki piaskowe oraz odlewy i płaskorzeźby gipsowe,

rozbudzające wyobraźnię oraz duszę artysty w każdym dziecku. Produkty te rozwijają również zdolności manualne i są doskonałym sposobem spędzania czasu.Naszą nowością, którą serdecznie Państwu polecamy, jest zestaw "Świeczki dekoracyjne", pozwalający na samodzielne wykonanie kolorowych, różnokształtnych świeczek. Zabawa tym kompletem wywołuje uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i dorosłych, a przy tym sprawia wiele satysfakcji z ich zrobienia.

Wyroby oferowane przez Hirsch-Pol są wysoce ekologiczne i nieszkodliwe dla zdrowia, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci podczas zabawy.

Celem naszej firmy jest dbałość o utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Produkty naszej firmy posiadają atesty oraz są zgodne z wymogami bezpieczeństwa.

Nasze produkty pomagają dzieciom rozwinąć wyobraźnię, kreatywne myślenie i poszerzyć ich zdolności plastyczne. Są doskonałym sposobem na wspaniałą zabawę oraz oryginalnym pomysłem na udekorowanie dowolnego pomieszczenia. Nie tylko dzieci, ale również dorośli mogą bawić się naszymi wyrobami tworząc wspaniałe dekoracje bądź prezenty dla swoich najbliższych.

Firma Hirsch-Pol brała udział w II edycji Konkursu "Świat przyjazny dziecku",
organizowanym przez Komitet Praw Ochrony Dziecka.
W tym konkursie nasz produkt "Świeczki dekoracyjne" otrzymał wyróżnienie
w kategorii zabawki do zajęć plastycznych dla dzieci od 3 do 10 roku życia.


Mamy nadzieję, że uznają Państwo nasze wyroby za wartościowe i godne uwagi. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.