KSIĄŻKI "WINDOW COLOR"

Wszystko o kuchni

Dzięki oryginalnym motywom zawartym w tej książeczce możecie upiększyć nie tylko pojemnik na miód małą pszczółką, szafkę kuchenną krzewem pomidorowym ale też kafelki kuchenne ozdobić kolorowymi motywami owoców. Możliwości naprawdę jest wiele a praca z farbkami witrażowymi daje wiele satysfakcji.

Ramki w stylu secesyjnym

Secesja to zabawne łuki, pływające motywy i ładne wzory. W tek książce znajdziecie czarujące obramowania, aby ustroić okno lub lustro i w ten sposób stworzyć efektowne zakończenia krawędzi. Motywy kwiatowe oraz motyle utrzymują typowy urok secesji. Propozycje kolorystyczne i szablony przedstawione w tej książce pozwolą na wykonanie efektownych dekoracji.

Kolorowa kuchnia

Książka zawierająca pomysły dekoracyjne nie tylko na szyby okienne, ale także na różne powierzchnie i przedmioty użytkowe. Motywami zawartymi w książce można dekorować płytki ceramiczne w kuchni i łazience lub kubki na szczoteczkę i pastę do zębów, szafki kuchenne, miski lub dzbanki. Możliwości są prawie nieograniczone.

Dostępne również w języku rosyjskim   

Kwiaty trójwymiarowe

Przy użyciu wzorów z tej książki można zrobić samodzielnie piękne kwiaty. Potrzebny nam jest cienki drucik, który układamy w wybrany kształt, a następnie wypełniamy farbką. Po wyschnięciu farby, płatki kwiatów oraz liście można wyginać w dowolne kształty, tworząc niepowtarzalne kompozycje.

Najpiękniejsze motywy jesienne

Za pomocą oryginalnych szablonów zawartych w tej książce wszystkie motywy bez trudu można odwzorować oraz fantazyjnie naklejać na szybach okiennych lub szklanych naczyniach.

Dostępne również w języku rosyjskim   

Wesołe motywy Wielkanocne

Książka zawiera szereg motywów wiosennych i wielkanocnych, zaprojektowanych z dużą fantazją oraz zamiłowaniem do detali. Ich wykonanie dostarczy niezapomnianych wrażeń i rozbudzi niejednego zimowego śpiocha.

Wesołe Boże Narodzenie

Wzory zawarte w książeczce pozwolą udekorować dom niepowtarzalnymi motywami świątecznymi. Mogą stać się także prezentem od serca dla drogiej osoby.

Elfy, Wróżki, Czarodzieje

Szablony fantazyjnych skrzatów leśnych, czarodziejek, jednorożców, nimf leśnych w mgnieniu oka pozwolą stworzyć zaczarowany świat i przenieść nie tylko dzieci ale i dorosłych do krainy marzeń.

Wiszące dekoracje

Pomysły na wesołe kolorowe zawieszki. Motywy, malowane na folii i zamocowane za pomocą nitki lub pręcika w formie zawieszki, cieszą nie tylko oko, ale także dostarczają przyjemności i satysfakcji twórczej.

Dostępne również w języku rosyjskim   

Dekoracyjne ramki

Pomysły zaczerpnięte z tej książki pozwolą w oryginalny sposób udekorować kubek, szklankę czy lustro. Przedmioty z własnoręcznie wykonanymi wzorami mogą stać się niepowtarzalnym prezentem dla bliskiej osoby.

Lampiony

Książka zawierająca wzory lampionów oraz instrukcje ich wykonania. Nowe możliwości wykonania lampionów gwarantują wiele przyjemności.

Dostępne również w języku rosyjskim   

Wiszące lampki

Sznury z lampkami cieszą się dużą popularnością nie tylko w okresie adwentu. Motywy przedstawione w książce są aktualne przez cały rok. Można wykonać efektowne sznury z lampkami i udekorować nimi rośliny, okna, pokoje dziecięce lub przyjęcia.

Dostępne również w języku rosyjskim   

Oryginalne pomysły

Motywy z zakresu flory i fauny ozdobią nie jedne okna, drzwi, szyby samochodowe, lustra, kafelki, a dzięki załączonym szablonom są łatwe do wykonania.

Dostępne również w języku rosyjskim   

Motywy secesyjne

Szereg przepięknych motywów secesyjnych zawartych w tej książce dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom jak i dorosłym. Umożliwi także dekorację domu w niepowtarzalnym stylu.

Ramki okienne i ornamenty

Motywami z tej książeczki stworzysz czarujące ornamenty i ramki okienne. Światło i promienie słoneczne przenikają motywy mieniąc je najpiękniejszymi kolorami. Każdy motyw można dopasować do wielkości okna. Znajdziecie tu coś wymarzonego zarówno do dziecięcego pokoju, kuchni czy innego pomieszczenia.

Ozdobne świeczniki

Przy pomocy szablonów tej książeczki ozdobisz wazon, kieliszek do szampana, szklane miski lub lampiony. Wykonane motywy z łatwością naniesiesz na szkło lub tworzywo sztuczne. Do środka ozdobionego naczynia wstawisz świeczkę, wypełnić go możesz dodatkowo piaskiem, kamykami lub innymi rzeczami. I w taki sposób zrobisz niepowtarzalne i wspaniałe świeczniki, które wyglądają bardzo efektownie. 

Powrót